Co sądzą mężczyźni o powiększaniu biustu?

Jak on na to zareaguje?

Mężczyźni różnie reagują, gdy dowiadują się, że ich partnerka planuje powiększanie biustu. Mogłoby się wydawać, że ich reakcja zawsze będzie pozytywna. Jednak niekoniecznie tak musi być. Ktoś naiwny i niezorientowany mógłby uznać, że każdy mężczyzna chce, by jego partnerka miała jak największe piersi, a tym samym przywita powiększanie biustu z radością.

Mówi się wiele o nieodgadnionych tajnikach kobiecej duszy. Podobno mężczyźni są o wiele prościej skonstruowani psychicznie. Ich pragnienia są bardziej przejrzyste i nie tak wyrafinowane. Czy to jednak rzeczywiście prawda? Istnieje wiele stereotypów. O ile kiedyś w modzie było spoglądanie z wyższością na kobietę, której rola miała się ograniczać do: kuchni, kościoła i dzieci, to teraz podobną nutkę wyższości można zauważyć u pań.

Stało się coś takiego, że równouprawnienie przekształciło się nieoczekiwanie w uproszenie spojrzenie na męskość i jego degradację. Mimo wszystko pragnę bronić tej męskości, nawet nie tyle przed kobietami, co przed samymi mężczyznami, którzy czują się zagubieni. Męskość może zresztą wyglądać różnie. Na pewno nie powinna polegać na poniżaniu kobiety. Nie musi też być pragnieniem utożsamienia kobiety jedynie z wymarzonym obiektem seksualnym. Zwłaszcza w tej dziedzinie panuje poważne zamieszanie i stąd niepewne reakcje mężczyzn wobec pomysłu, jakim jest powiększanie biustu.

Męskie dylematy

Po pierwsze nie każdy lubi kobiety z dużymi piersiami. To stereotyp. Faktem jest, że większość mężczyzn ma takie preferencję, ale już wychodzi z mody powiększanie biustu ponad miarę. Druga sprawa wiąże się z tym, że powiększanie biustu kojarzy się głównie z implantami. To też już niespecjalnie interesuje panów. Jeszcze za chwilę zatrzymamy się nad tym problemem dłużej.

Trzeci problem związany jest z niepewnością, jak powinno się w takiej sytuacji zachować. Jeśli mężczyzna zaprotestuje, to może zostać odebrane negatywnie. Nie chce, by kobieta poczuła się lepiej i była bardziej dowartościowana. Jeśli zaś zareaguje pozytywnie na powiększanie biustu, to oznacza, że nie akceptuje jej takiej jaka jest obecnie. Co wybrać w takiej sytuacji? Tak źle i tak niedobrze.

Wspomniałem już, że większości ludzi powiększanie biustu kojarzy się tylko i wyłącznie z wszczepianiem implantów. Wiadomo też, że nie jest to metoda zbyt korzystna dla zdrowia. Niektórzy panowie mogą protestować w trosce o zdrowie swojej partnerki. Co niekoniecznie musi oznaczać, że zostaną dobrze zrozumiani. Kobieta może odnieść wrażenie, że obiekcje związane są tym, iż takie powiększanie biustu jest dość kosztowne finansowo. I znowu ślepa uliczka.

Rozsądne wyjście z sytuacji

Wydaje się, że jest tylko jedno sensowne rozwiązanie, które może położyć kres tym wszystkim rozterkom i niedomówieniom. Jest nim naturalne powiększanie biustu. Jest to metoda całkowicie bezpieczna i nieszkodliwa. Zwykle nawet poprawia nieco stan zdrowia i samopoczucie.

W tym wypadku odpada zupełnie kwestia ceny, gdyż preparaty na powiększanie biustu nie są wcale takie drogie. Można w ten sposób zwiększyć rozmiar piersi o około dwa rozmiary. To zwykle wystarczy nawet tym paniom, które mają bardzo mały biust. Nie ryzykuje się popadnięcia w drugą skrajność, czyli w powiększanie biustu ponad miarę.

Nie będzie także obawy, że piersi będą sztuczne. Ten sposób na powiększanie biustu jest oparty o wykorzystanie naturalnego potencjału kobiety, który z różnych powodów został zahamowany. Powody te związane są z rozwojem cywilizacji. Nie będziemy się nimi tutaj bliżej zajmować. Kłopoty z właściwym odżywaniem, brakiem ruchu i chorobami cywilizacyjnymi, zostały już wielokrotnie i dość szczegółowo opisane.

Rozmowa, szczerość i zaufanie

Każda relacja powinna być oparta na zaufaniu. Dobrze więc, jeśli mimo obaw przedyskutuje się spokojnie powiększanie biustu z partnerem. Większość problemów i nieporozumień bierze się z naszego braku umiejętności prowadzenia szczerych rozmów. Nie bójmy się mówić o swoich obawach i zawsze starajmy się wzajemnie uspokajać narastające lęki.

Trzeba w spokojnej rozmowie wyjaśnić w jaki sposób pragnie się przeprowadzić powiększanie biustu. Jeśli dotyczy to metody naturalnej, można uczciwie przestawić wszystkie plusy tej kuracji. Oczywiście niektóre z pań mogą mimo wszystko wybrać chirurgiczne powiększanie biustu, choć nie wydaje się to najlepszym rozwiązaniem.

Rozmowę trzeba podjąć wówczas, gdy zgromadzi się już wszystkie potrzebne informacje. Nie zapominajmy, że dzisiejsi mężczyźni bywają po prostu zdezorientowani i ich pierwsza reakcja może wynikać tylko i wyłącznie z niepewności. Gdy zrozumieją o co chodzi, będą mogli wspierać partnerkę, zamiast jej przeszkadzać.

4,66_S

No votes yet.
Please wait...

Be the first to comment on "Co sądzą mężczyźni o powiększaniu biustu?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*