New Breath usuwa nieprzyjemny zapach z ust!

Stomatolodzy opracowali nową formułę, która trwale i szybko likwiduje problemy z nieświeżym oddechem.  Badania pokazały, że New Breath w 14 dni wyeliminował nieświeży oddech u każdej z osób, która testowała nowy produkt. Preparat zwalcza nie tylko objawy nieświeżego oddechu, ale również jego przyczyny.

Pacjenci, którzy stosowali New Breath już po 2 tygodniach usunęli nieświeży oddech oraz pozbyli się zarazków z jamy ustnej i całego układu pokarmowego. Naukowcy sprawdzili, co zawiera nowa formuła, że jej skuteczność jest tak wysoka. Tajemniczym składnikiem okazał się być żeń-szeń koreański, który w porównaniu do innych roślin zawiera nawet 300% ginsenozydów – naturalnych substancji odpowiedzialnych za likwidowanie przykrego zapachu z ust.

Jak działa New Breath?

  • Eliminuje problem nieświeżego oddechu
  • Likwiduje bakterie i grzyby z jamy ustnej oraz układu pokarmowego
  • Zapobiega przykremu zapachowi z ust w przyszłości

Osoby stosujące New Breath już po kilka dniach mogły cieszyć się świeżym oddechem. Dzięki kapsułkom z żeń-szeniem wszystkie osoby pozbyły się wstydliwego problemu i dyskomfortu. Kapsułki New Breath są polecane przez stomatologów.

Opinie o New Breath:

„ Długo zmagałam się z nieświeżym oddechem, jednak gdy tylko zamówiłam New Breath nieprzyjemny oddech z dnia na dzień stawał się coraz mniej wyczuwalny. Po dwóch dniach kuracji, nawet rano wstawałam ze świeżym oddechem.  Problem z nieprzyjemnym zapachem z ust odszedł w zapomnienie. Polecam kapsułki New Breath!”

Alina Malicka 

No votes yet.
Please wait...

Be the first to comment on "New Breath usuwa nieprzyjemny zapach z ust!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*