Hallu Motion - pozbądź się haluksów raz na zawsze!

Hallu Motion - pozbądź się haluksów raz na zawsze!

Aparat korekcyjny Hallu Motion jest urządzeniem do korekcji zwyrodniałych stóp. Jako jedyny, umożliwia powrót do naturalnego ułożenia stopy oraz odzyskanie sprawności i pozbycie się bólu. Stanowi idealną alternatywę dla bardziej inwazyjnych metod. Stosowanie korektora Hallu Motion jest niezwykle proste. Wystarczy, że będziesz regularnie stosować aparat każdego dnia, a efekty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania! drivelan

Hallu Motion stabilizuje zwyrodniałego palucha oraz z dnia na dzień zmniejsza stopień deformacji stopy. Skutecznie usuwa przeszywający ból, który czasem uniemożliwia normalne funkcjonowanie! Sprawia, że skóra staje się mniej napięta i poprawia krążenie chorej okolicy. Dzięki budowie nie tylko chroni zdeformowany staw, ale także zwiększa elastyczność stawu skokowo-goleniowego i zakres ruchów.
Konstrukcja Hallu Motion umożliwia jego stosowanie podczas pracy oraz w domu i powoduje, że jest on prawie niewyczuwalny na stopie!drivelan pris

Czym są haluksy?

Haluxy to zwyrodnienie, rozwijające się z powodu koślawości palucha. Hallux valgus to termin pochodzący z łaciny, który oznacza kierowanie się do zewnątrz (valgus) palucha (hallux). W wyniku tych działań, pierwsza kość śródstopia staje się wyraźnie widoczna po wewnętrznej stronie brzegu stopy. Widoczny tam, wystający guzek to kłopotliwy haluks. 
W większości, haluxy można leczyć bez poważnych interwencji chirurgicznych. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze leczenie zachowawcze przynosi pożądane rezultaty. uztura bagatinataji sportistiem

Genetyka, a haluksy

Analizy medyczne pokazują, że ogromna rolę w powstaniu haluksów ma genetyka. Wykazują, że dziedziczymy po naszych przodkach m.in. wiekszą wiotkość tkanki łączniej, czy też inne ustawienie kości środstopia, gdzie duży paluch jest wyraźnie dłuższy od drugiego palca. Taka anatomia stopy sprzyja pojawianiu się zwyrodnień – haluxów. Naukowcy zgodnie opisują, że największe znaczenie w przypadku powstawania haluksów mają predyspozycje genetyczne. Badania jasno dowodzą, że 70% przypadków występowania palucha koślawego dotyka linii żeńskiej w rodzinie - na haluxy cierpią głównie babcie, córki oraz wnuczki.uztura bagatinataji sportistiem

Jak powstają haluksy i jakie są ich objawy?

W przypadku chodzenia w wysokich obsacach następuje przeciążenie przedniego obszaru stopy, co prowadzi do zniekształcenia palców, płaskostopia poprzecznego i wywołuje silny ból.  W wyniku deformacji, stopa nie funkcjonuje prawidłowo. Ciężar ciała przestaje rozkładać się prawidłowo na stopie, mięśnie tracą swą wytrzymałość i wewnętrzna krawędź stopy ulega mocniejszemu przeciążeniu. Patologicznemu ustawieniu dużego palucha towarzyszą bolesne zgrubienia u podstawy palca. 
Osoby, które cierpią z powodu haluksów bardzo często zwlekają z podjęciem leczenia. Gdy deformacja oraz ból stają się nie do zniesienia, problemem staje się codzienne funkcjonowanie. Kupno odpowiednich butów, które nie potęgowałyby bólu i nie podrażniały napiętej skóry stopy, zaczyna graniczyć z cudem. uztura bagatinataji sportistiem

Czy Hallu Motion naprawdę działa? 

Aparat korekcyjny Hallu Motion to najlepszy na rynku sposób na walkę z haluksami. Leczenie zmian zwyrodnieniowych zawsze wymaga czasu oraz Twojej cierpliwości. Niestety, problem koślawego palucha nie zniknie z dnia na dzień. Nawet, gdy poddasz się operacji, kilkanaście tygodni minie, zanim powrócisz do normalnego funkcjonowania. Korektor Hallu Motion jest świetnym  i sprawdzonym urządzeniem dla osób, które są gotowe regularnie zakładać aparat każdego dnia. Ogromną zaletą jest jego konstrukcja, która umożliwia stosowanie go w domu i w pracy.
Należy wspomnieć, że Hallu Motion należy stosować w dzień, ze względu na to, że o tej porze jesteśmy najbardziej aktywni. detoxic

detoxic composition

Jak stosować aparat Hallu Motion ?

Stosowanie Hallu Motion jest bardzo proste i intuicyjne. Korektor Hallu Motion świetnie dopasowuje się do prawie każdego typu obuwia, dzięki czemu, może być w domowym zaciszu oraz w trakcie pracy. Aby odpowiednio założyć Hallu Motion:


1.    Rozluźnij elastyczny pasek aparatu do końca.
2.    Umieść aparat na stopie w taki sposób, aby jego przednia część umiejscowiona była po wewnętrznej stronie palucha.  Gąbka ma zakrywać haluxa.
3.    Paskiem należy owinąć wokoło zewnętrzną stronę stopy, a następnie powtórzyć tą czynność z jej górną częścią i zapiąć korektor.
4.    Pasek korektora powinien być tak dopasowany, aby uciskał paluch. Sprawdź czy aparat  Hallu Motion jest stabilny. 
5.    Gdy będzie to możliwe, stopniowo zwiększaj naprężenie paska. Kontroluj naciągnięcie. Gdy tylko pojawi się uczucie bólu lub dyskomfort - poluzuj aparat.

Opinie o aparacie korekcyjnym Hallu Motion

Tomasz, lat 46

Dwa lata temu haluksy zupełnie zmieniły moje życie. Problemy zaczęły się, gdy nie byłem w stanie kupić w sklepie wygodnych butów. Później, zacząłem odczuwać nieprzyjemny ból w okolicy dużego palca, który wciąż narastał. Postanowiłem działać. Wypróbowałem rożne urządzenia, mające naprostować skrzywienie i złagodzić ból. Dostępne na rynku aparaty działały tylko przez krótki czas i nie były przystosowane do wszystkich butów. Dopiero gdy znalazłem aparat Hallu Motion wszystko się zmieniło. Nosiłem go codziennie, a ogromny dyskomfort i ból stawał się coraz mniejszy. Dzisiaj jestem szczęśliwy, a problem z haluxami zniknął raz na zawsze!

Hallu Motion

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!