Zielona kawa jest związkiem bardzo popularnym u dietetyków. Naturalny suplement diety CGA800 cechuje się potwierdzoną skutecznością w utracie masy ciała, bez ryzyka pojawienia się efektu jo-jo. Głównym składnikiem odpowiedzialny za jego działanie jest kwas chlorogenowy.

CO TO JEST KWAS CHLOROGENOWY CGA800?

Kwas chlorogenowy to kwas organiczny,naturalny polifenol będący estrem kwasu kofeinowego i kwasu chinowego. Cechuje go gorzki smak. Posiada właściwości antybakteryjne i przeciwwirusowe. Kwas chlorogenowy można znaleźć nie tylko w zielonej kawie, ale również w bluszczu,karczochach,głogu ,pokrzywie czy w suszonych śliwek. Kwas chlorogenowy nie jest odporny na wysokie temperatury, dlatego jest niszczony podczas obróbki termicznej zielonych ziaren kawy.

Kwas chlorogenowy zawarty w kapsułkach CGA800 wykazuje właściwości wyszczuplające, ponieważ pozwala obniżyć poziom cukrów w przewodzie pokarmowym. W ten sposób mobilizuje organizm do uzyskania energii z rezerw komórek tłuszczowych. Ponadto kwas chlorogenowy powoduje, że komórki ciała są bardziej wrażliwe na insulinę. Tabletki CGA800 nie powinny być stosowane przez osoby cierpiące na cukrzycę typu 2 oraz insulinooporność.

TESTY NA SKUTECZNOŚĆ KWASU CHLOROGENOWEGO

Aby sprawdzić, jakie jest działanie kwasu chlorogenowego, przeprowadzono wiele analiz.Kluczowe doświadczenie przeprowadził doktor Vinson. Po upływie 6 tygodni badań zaobserwowano, że u osób, które stosowały kapsułki CGA800, pojawił się spadek wagi o ok. 7 kg. U osób stosujących placebo, nie zanotowano różnic w wadze.
Suplement CGA800 skutecznie pomaga w leczeniu otyłości i nadwagi . Staje się bardzo dobrą alternatywą dla związków syntetycznych, które wywołują szereg skutków ubocznych, takich jak ZELIXA i Meridia.