Bardzo dużymi krokami zbliża się wiosna. Jest to czas, kiedy wszystko dookoła budzi się do życia. Słońce świeci, ptaki śpiewają, a człowiek zrzuca wierzchnie ubranie i wówczas dopiero widać wszystkie niedoskonałości. Największym mankamentem okazuje się cellulit. Pomarańczowa skórka prześladuje najczęściej kobiety. W celu pozbycia się cellulitu należy działać w kilku strefach równocześnie. Mianowicie w celu osiągnięcia rezultatów należy wprowadzić odpowiedni sposób żywienia, aktywność fizyczną oraz odpowiednią pielęgnację. Wszystkie te trzy komponenty dadzą rezultaty. Dlatego w celu, pozbycia się tej ohydnej, pomarszczonej pomarańczowej skórki, idealnie nadaje się najnowszy produkt Oligo.DX.

CO TO JEST OLIGO.DX?

Jest to efekt kilkuletnich badań, który jest przełomem w dziedzinie pielęgnacji skóry oraz dermatologii. Wielu specjalistów potwierdza, że wysiłek fizyczny jest potrzebny w celu utrzymania dobrego stanu zdrowia, jednak nie usuwa cellulitu. Tak samo dzieje się z dietą, która spala tkankę tłuszczową, ale nie usuwa cellulitu. Te dwa czynniki są bardzo ważne, jednak, aby uzyskać całkowity, kompleksowy efekt, potrzebny jest Oligo.DX. Za pomocą tego preparatu cellulit zostaje wygładzony, natomiast skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

JAKI SKŁAD POSIADA W SOBIE OLIGO.DX?

Wąkrota azjatycka – roślina ta poprawia działanie układu krwionośnego, przez co wzmacnia żyły, oraz naczynia włosowate. Wyciąg z tej rośliny wzmaga syntezę kolagenu. Powoduje wzrost fibroblastów oraz regenerację tkanki łącznej skóry.

Skrzyp polny – zapobiega zaburzeniom układu krwionośnego, poprzez wzmocnienie naczyń krwionośnych. Zakłócenie przepływu krwi sprzyja obrzękom i natężeniu objawów cellulitu. Właściwości skrzypu polnego usprawniają krążenie, a przez to niwelują pomarańczową skórkę.

Bluszcz pospolity – posiada w swoim składzie flawonoidy oraz rutynę, które przyczyniają się do rozbijania tkanki tłuszczowej.

Morszczyn pęcherzykowaty – jest to glon, który uzupełnia braki witamin oraz soli mineralnych. Posiada również działanie wygładzające i antycellulitowe.  Algi nawilżają, oczyszczają oraz ujędrniają skórę.

Kofeina – substancja ta usprawnia gospodarkę wodną. Likwiduje nadmiar wody z organizmu. Dzięki takiemu działaniu nie pozwala gromadzić się pod skorą komórek tłuszczowych, które powodują pomarańczową skórkę.

SEN A ZDROWIE

W JAKI SPOSÓB DZIAŁA OLIGO.DX?

Żel działa za trzy sfery organizmu:

  1. Buduje i zwiększa rozmiar naczyń krwionośnych.
  2. Rozbija, a co za tym idzie, zmniejsza tkankę tłuszczową.
  3. Aktywuje układ limfatyczny.

JAKIE SĄ ZALETY ŻELU OLIGO.DX. ?

  • Przede wszystkim udowodniona wysoka skuteczność
  • Długotrwały efekt, gdy pozbędzie się cellulitu, nie powróci pod warunkiem profilaktycznego stosowania żelu.
  • Bardzo szybki efekt, pierwsze wyniki można zaobserwować już po pierwszym tygodniu stosowania.
  • Bardzo prosty w użyciu

OPINIE NA TEMAT PRODUKTU OLIGO.DX

Matylda

Pracuję w modelingu, a jak wiadomo w tym zawodzie, liczy się wygląd zewnętrzny. Muszę dbać o figurę, dlatego dużo ćwiczę, jednak sam ćwiczenia nie zlikwidują cellulitu. Ta pojawiająca się pomarańczowa skórka mogła zniszczyć moją karierę. Wobec tego musiałam coś z tym zrobić. Koleżanki podpowiedziały mi, że jest produkt o nazwie Oligo.DX. Zaczęłam stosować ten żel i po tygodniu moja skóra stała się gładsza, jędrniejsza. Natomiast pomarańczowa skórka, stała się mniej widoczna. Stosuję dalej, bo jestem bardzo zadowolona z efektów. Właśnie udało mi się dostać duże zlecenie i nie udałoby się, to gdyby nie pomoc Oligo.DX.

Klara

Cellulit jest moją zmorą, odkąd pamiętam. Prowadzę zdrowy tryb życia, odżywiam się zdrowo, dużo biegam, jestem aktywna fizycznie. Jednak to paskudztwo ciągle nie chce zniknąć. Próbowałam już wielu sposobów typu masaż specjalną gąbką czy wielu różnych kosmetyków. Każdy z nich działa, jednak jest to efekt bardzo krótkotrwały. Po kilku miesiącach ciągłej udręki koleżanka poleciła mi, abym spróbowała Oligo.DX. Kupiłam ten produkt i bardzo jestem zadowolona. Nie chcę oszukiwać, że od razu pozbyłam się cellulitu, bo w moim przypadku jest to problem dziedziczny. Jednak, od kiedy używam regularnie żelu Oligo.DX, moja skóra wygląda dużo lepiej. Jest gładka i bardziej elastyczna. W tej sytuacji uważam, że jest to produkt godny polecenia!