Włosy są wizytówką człowieka, budują jego wizerunek, a sposób, w jakim się czesze, ukazuje cechy charakteru i panujące trendy w modzie. Włosom poświęcamy również najwięcej czasu spośród wszystkich czynności pielęgnujących.  Codzienne mycie, czesanie, modelowanie pochłania znaczną część naszego życia. Kształt włosów, kolor, jak ich gęstość w 90% są cechą dziedziczną, więc z reguły nie mamy za dużego wpływu na ich rozwój, jedynie możemy pomagać poprzez odpowiednią pielęgnację. Ponadto za pomocą zdrowego odżywiania i uzupełniania niedoboru witamin możemy utrzymać efekt na dłużej. Dziedziczną cechą włosów jest również ich łysienie. Jeżeli ktoś w rodzinie miał predyspozycje do łysienia, to na pewno dopadnie go ta przypadłość w dalszym pokoleniu, najczęściej jest to z ojca na syna. Należy pamiętać również, że wypadanie włosów jest również naturalnym procesem. Wypada nam ich codziennie od 50 do 100 sztuk, a na ich miejsce wyrastają nowe. Martwić trzeba się zacząć wówczas, gdy na grzebieniu, szczotce zauważymy ich znaczną ilość. Wtedy może już występować proces łysienia, który ma ogromny wpływ na nasz wygląd, jak i również na naszą psychikę.

Dlatego w celu zatrzymania tego postępującego procesu łysienia, naukowcy opracowali skuteczny preparat. Produkt ten oparty jest na formule Grow3.

CO TO JEST WOBEC TEGO GROW3?

Jest to formuła trójskładnikowa:

  • Skrzyp polny – wyciąg ze skrzypu może mieć wielorakie zastosowanie. Zawiera w sobie flawonoidy, saponiny, garbniki oraz szereg składników mineralnych (potas, żelazo, fosfor). Ma właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne oraz wzmacnia odporność organizmu. Ponadto zatrzymuje proces siwienia, zmniejsza wypadanie i stymuluje rozrost włosów.
  • Pokrzywa – jest to roślina powszechnie znana i stosowana w wielu dolegliwościach. Przede wszystkim wpływa na poprawę stanu cery, paznokci i włosów nadając im piękny połysk. Ponadto oczyszcza organizm z toksyn, za pomocą stymulacji leukocytów posiada działanie antybakteryjne i antywirusowe. Liście pokrzywy działają przeciwalergicznie oraz oczyszczające. Mają w sobie duże ilości żelaza, które wpływa na lepsze krążenie oraz wydolność fizyczną.
  • L- cysteina – jest to aminokwas wchodzący w skład kreatyny. Jak wiadomo, kreatyna jest białkiem, budującym włosy, skórę i paznokcie. Powoduje, że włosy są odporniejsze na uszkodzenia, grubsze, bardziej nawilżone oraz błyszczące.

Te trzy składniki połączone w jedność, dają niepowtarzalne rezultaty u mężczyzn, posiadających problem, którym jest łysienie. Jedynym produktem, posiadającym formułę Grow3 jest Profolan.

CO TO JEST PROFOLAN?

Jak już było nadmienione Profolan, to produkt, który jako pierwszy posiada w sobie nowoczesną formułę Grow3. Preparat przeznaczony jest dla mężczyzn. Działa on w sposób kompleksowy. Czyli nie tylko stymuluje porost włosów, ale również poprawia ukrwienie głowy oraz wzmacnia mieszki włosowe. Profolan występuje w postaci tabletek, dzięki takiemu zastosowaniu działa od wewnątrz organizmu, czyli likwidując sedno problemu. Dodatkowo wpływa na umocnienie naturalnej barwy włosów.

DLACZEGO WARTO ZASTOSOWAĆ PROFOLAN?

  • Intensywnie stymuluje porost włosów.
  • Wzmacnia mieszki włosowe.
  • Odżywia i powoduje lepsze ukrwienie skóry głowy.
  • Poprawia koloryt włosów.
  • Hamowanie hormonu androgenu, który w nadmiarze powoduje łysienie.
  • Składa się z samych roślin, czyli jest w pełni naturalny.

ZMARSZCZKI DOMOWE SPOSOBY COLLAGENICS

CO MÓWIĄ INNE OSOBY, NA TEMAT NAJNOWSZEGO PRODUKTU, JAKIM JEST PROFOLAN?

Natalia

Zacznę od tego, że od jakiegoś czasu mój mąż zaczął mieć problem z łysieniem. Chodził smętny i przeglądał się w lusterku. Widziałam, jak się męczył, więc kupiłam mu Profolan, gdyż wiele osób, go rekomendowało. Stosował go 3 miesiące. Któregoś dnia zauważyłam, jak się cieszy przed lustrem. Nie chciał się przyznać, z czego tak się cieszy, ale ja zauważyłam nowe, na razie jeszcze zalążki włosów. Jeszcze to nie jest bujna czupryna, ale widać pierwsze rezultaty. Mąż jest zachwycony, dlatego mogę polecić ten produkt.

Maks

Na razie stosowałem przez miesiąc, czyli skończyłem jedno opakowanie. Jest to krótki czas, aby obiektywnie ocenić skuteczność tabletek. Jednak mogę powiedzieć, że zauważyłem większą gęstość włosów, są grubsze i wytrzymalsze. Ponadto moja dziewczyna mówi, że wyglądają inaczej, lepiej i są bardziej lśniące. Dodatkowo mniej się przetłuszczają. Na razie po tym miesiącu stosowania, mogę Profolan polecić. Natomiast, co będzie dalej, to się okaże.

ZASTOSOWANIE

Opakowanie zawiera 60 kapsułek, czyli starcza na jeden miesiąc kuracji. Kapsułki są odpowiednich rozmiarów, dlatego połyka się je łatwo i bezproblemowo. Dziennie należy spożyć 2 kapsułki dziennie, najlepiej bezpośrednio przed posiłkiem. Najlepiej przed śniadaniem, gdyż wówczas najłatwiej jest pilnować suplementacji. Bardzo ważne jest, aby popić tabletki dużą ilością wody. Bardzo dużym plusem Profolanu jest to, że nie powoduje żadnych problemów żołądkowych.