Grzybica paznokci to choroba, która znacznie częściej atakuje paznokcie stóp niż dłoni. Nie trudno się nią zarazić, jednak znacznie trudniej wyleczyć. Najczęściej zmiany grzybicze dotyczą pierwszego oraz piątego palca stopy.  Zazwyczaj jednak chorzy nie zdają sobie sprawy z tego, że jest to poważna choroba, której nieleczenie może być niebezpieczne. 
Infekcja grzybica paznokci nie zaleczy się sama, domowe środki też nie zawsze przynoszą rozwiązanie problemu. W celu pozbycia się grzybicy paznokci raz na zawsze, niezbędna jest wizyta u specjalisty oraz odpowiednia pielęgnacja i środki potęgujące działanie leków. 


Czy masz już dość swędzenia skóry i brzydko wyglądających paznokci? Czy czujesz skrępowanie wychodząc w niepełnym obuwiu? Czy chcesz pozbyć się problemu raz na zawsze, w najszybszy możliwy sposób? Wreszcie jest na to recepta!  Eksperci potwierdzaja, że Skinetrin, jak żaden inny specyfik wspiera kurację zaleconą przez przez dermatologa! To nowoczesny preparat, który umożliwia oczyszczenie skóry od środka. Efektem stosowania Skinetrin jest czysta skóra, zdrowe paznokcie i zahamowanie rozwoju drobnoustrojów wywołujących grzybice paznokci! 

CZYM OBJAWIA SIĘ GRZYBICA STÓP?

Zazwyczaj pierwszymi objawami grzybicy są problemy z paznokciami, które stają się białe i kruche. Bardzo często pojawiają się także problemy z odpowiednią pielęgnacją, gdyż zmienioną płytkę trudno jest obciąć. Gdy choroba rozwija się, paznokcie mogą nawet przyjąć barwę żółtą, a czasem i brązową. 
Zmieniona chorobowo płytka rozwarstwia się i narasta. Paznokcie ulegają coraz to mocniejszej deformacji i stają się coraz grubsze. Objawom tym także towarzyszy nieprzyjemne uczucie swędzenia stóp, a na dodatek pojawia się nieprzyjemny zapach. Najważniejsze to nie bagatelizować problemu i nie starać się leczyć grzybicy domowymi metodami.