Najczęstszą dolegliwością XXI wieku jest choroba zwyrodnieniowa stawów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż technika poszła z postępem. Korzystając, na co dzień z tych dobrodziejstw cywilizacji zapominamy, że należy dbać o nasze zdrowie.

Kiedyś uważano, że problemy związane ze stawami dotyczą wyłącznie osób starszych. Z aktualnych doniesień specjalistów wynika, iż dolegliwości stawowe zwłaszcza kolan są coraz częstszym zmartwieniem ludzi młodych, aktywnych zawodowo, oraz pragnących uprawiać sport.

MAMY RÓŻNE RODZAJE BÓLU KOLAN:

  1. Z przeciążenia – po intensywnym biegu, chodzeniu po górach, dźwiganiu ciężkich przedmiotów.
  2. Poprzez urazy – skręcenia, zwichnięcia, stłuczenia.
  3. Schorzenia przewlekłe – zmiany zwyrodnieniowe.

Dlatego bardzo ważne jest, aby nie lekceważyć żadnych objawów i działać natychmiast!

W tym celu posłuży Nam najnowszy produkt, jakim jest Knee Active Plus.

Knee Active Plus jest to udoskonalona, wykonana z miękkiego materiału opaska magnetyczna przeznaczona do zastosowania na staw kolanowy. Słowo „magnetyczna” nie jest tutaj przypadkowe. Knee Active Plus za sprawą wbudowanych magnesów, które posiadają odpowiednią moc ma działanie zdrowotne. Dlatego Knee Active Plus nie jest zwykłym produktem, jakich wiele na naszym rynku. Cały sekret jej wyjątkowości polega na tym, iż może mieć podwójne zastosowanie: stabilizatora, oraz środka likwidującego ból.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY PRODUKT KNEE ACTIVE PLUS?

Stabilizator Knee Active Plus przeznaczony jest dla osób, które oczekują niezawodnego sposobu, aby zdrowo i aktywnie spędzać czas.

Jedną z takich grup społecznych są: sportowcy.

Sportsmeni podczas swoich codziennych ciężkich treningów bardzo często doznają różnych urazów kolan. Występują objawy takie jak: ból, obrzęk, ograniczenie ruchów. Kontuzja kończy się unieruchomieniem na jakiś czas, a bezczynność prowadzi do osłabienia siły mięśniowej.

W tej sytuacji z pomocą przychodzi Knee Active Plus. Działa bardzo szybko i skutecznie! Odciąża staw kolanowy, nie krępując przy tym ruchu. Natomiast za pomocą błyskawicznego wpływu pola magnetycznego opuchlizna maleje, a siłą mięśniowa nie zmienia się.

Do innej grupy możemy zaliczyć osoby pracujące fizycznie.

Zarówno długotrwała pozycja siedząca, jak i stojąca negatywnie wpływa na stan naszych stawów kolanowych. Chrząstka stawowa odpowiedzialna jest za amortyzację stawu. Poprzez ciągłe przeciążenia dochodzi do niszczenia chrząstki stawowej. Dlatego aby zapobiegać tej chorobie specjaliści opracowali opaskę Knee Active Plus.

CO MOŻESZ OSIĄGNĄĆ DZIĘKI OPASCE KNEE ACTIVE PLUS?

Jest to zdrowy i bezpieczny sposób w leczeniu kolan. Produkt ten może mieć zastosowanie zarówno profilaktyczne, jak i zdrowotne!

Jeśli masz pracę fizyczną, dźwigasz ciężary to z biegiem czasu zaczną doskwierać ci bóle kolan. Aby do takiej sytuacji nie doprowadzić stosuj stabilizator Knee Active Plus w czasie wykonywania ciężkiej pracy. Zobaczysz, że dzięki takiej ochronie długo będziesz mógł cieszyć się zdrowymi kolanami.

Jeśli jesteś zwolennikiem aktywności ruchowej za pomocą Knee Active Plus możesz zapobiegać kontuzjom. Natomiast w sytuacji, gdy już dojdzie do przetrenowania opaska wspomoże regenerację chrząstki stawowej. Poprzez swoje działanie termiczne rozgrzewa tkanki zawierające dużą zawartość kolagenu: ścięgna, więzadła, torebkę stawową. Zwiększona zostaje elastyczność tych struktur. Pobudza krążenie, oraz procesy biologiczne w tkankach. Dlatego opaska Knee Active ma zastosowanie przeciwzapalne, oraz przeciwbólowe.