Zdrowa, ładna, jędrna i gładka skóra twarzy, bez zmarszczek i innych niedoskonałości? Brzmi fantastycznie, ale czy da się tego dokonać? Wiele pań wydaje bardzo dużo pieniędzy na różne kremy, balsamy czy serum. Oczywiście należy pielęgnować i dbać o naszą cerę, a wysokiej, jakości produkty chronią skórę twarzy przed uszkodzeniem w wyniku szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, czy zanieczyszczenia środowiska. Jednak tego typu produkty nie wnikają do głębszej warstwy skóry, więc aby poprawić kondycję skóry, należy działać od środka problemu, a nie na zewnątrz. Niestety ciało człowieka jest tak skonstruowane, iż szkodliwe toksyny, bakterie przechodzą przez system oczyszczania, coś na zasadzie „oczyszczalni ścieków”. Większość tych szkodliwych substancji usuwane jest z organizmu za pomocą jelita grubego, wątroby czy nerek. Jednak nie zawsze tak jest i pozostałe toksyny organizm pozbywa się na zewnątrz poprzez skórę. W ten właśnie sposób powstają pryszcze, wysypki, egzemy czy zmarszczki. W tej sytuacji ważne jest, aby problem zwalczyć od środka, czyli zalążka przyczyny i nie czekać na skutek widoczny na skórze.

NA POLSKIM RYNKU POJAWIŁ SIĘ NAJNOWOCZEŚNIEJSZY PREPARAT ODŻYWIAJĄCY I REGENERUJĄCY SKÓRĘ — COLLAGENICS.

Główną substancją czynną suplementu diety Colagenics jest kolagen.

SKINETRIN – ZWALCZ GRZYBICĘ PAZNOKCI RAZ NA ZAWSZE!

KOLAGEN, CO TO JEST?

Jest to białko, które spełnia bardzo ważne funkcje:

  • Ujędrnia skórę
  • Nawilża skórę
  • Wpływają na ciągłą odnowę komórek skóry.

Wraz z wiekiem włókna kolagenu, które są odpowiedzialne za prawidłowe napięcie skóry, ulegają osłabieniu. Poprzez działanie toksyn spada poziom witamin A, C, E, które stymulują produkcję kolagenu. Skutkiem tego procesu jest zwiotczenie i wysuszenie skóry oraz powstawanie zmarszczek. Dzięki dużej zawartości kolagenu produkt Colagenics nazywany jest „Eliksirem młodości”. Poza kolagenem Colagenics posiada również szereg innych elementów wpływających na poprawę, jakości oraz kolorytu skóry. Ten suplement diety posiada w sobie moc substancji takich jak:

  • Magnez – dzięki swojemu dobroczynnemu wpływowi na urodę i ogólną kondycję organizmu nazywany jest „pierwiastkiem życia”. Pierwiastek ten posiada znaczący wpływ na wygląd skóry, gdyż pomaga w likwidowaniu złuszczeń naskórka, działa łagodząco na swędzenie oraz koi podrażnienia powstałe w wyniku trądziku czy alergii. Dodatkowo magnez pełni ważną funkcję w oczyszczaniu organizmu. Z punktu widzenia chemicznego jon magnezu pozbawiony jest dwóch elektronów, wobec tego szuka innych odpowiednich atomów, aby je przyłączyć. W tej sytuacji, kiedy na swojej drodze spotka szkodliwe metale ciężkie typu ołów czy kadm wchodzi z nimi w reakcję. Powoduje to obniżenie toksyczności tych metali i są one wydalane z moczem. Dlatego pierwiastek ten jest tak bardzo ważny dla ludzkiego organizmu.
  • Korzeń maca – przeprowadzono wiele badań, które wykazały, iż roślina ta zwiększa powstawanie kolagenu, który jest odpowiedzialny za odpowiednie nawilżenie oraz jędrność skóry. Maca wpływa na spowolnienie procesu starzenia, dlatego nazywany jest „miksturą odmładzającą”. Maca posiada w swoim składzie bardzo dużą zawartość witamin oraz minerałów.
  • Kwas Hialuronowy – jest to substancja bardzo często wykorzystywana przez chirurga plastycznego w celu zabiegów estetycznych. Składnik ten odpowiedzialny jest za prawidłowe nawilżenie oraz ujędrnienie skóry. Niestety, wraz z upływem czasu jest go coraz mniej. Dlatego bardzo ważne jest uzupełnienie jego braków. Kwas hialuronowy występuje we wszystkich żywych organizmach oraz jest związkiem, który posiada taką samą budowę chemiczną zarówno u bakterii, jak i u człowieka.